Kávovary Jura: maximální přesnost, přijatelná cena

13. srpna 2013 v 11:14
Jednoduché ovládání, originální vzhled a maximální variabilita jsou jen některými vlastnostmi švýcarských kávovarů Jura. Všechny modely jsou vybaveny tříbarevným displejem a komunikací v češtině. V pohotovostním režimu svítí obrazovka zeleně, když měníte nastavení kávovaru, zežloutne a na chybu vás displej upozorní červenou barvou. I lidé, kteří si s technikou příliš nerozumí, budou mít vždy přehled o stavu kávovaru.
kávovar juraMáte raději silné espreso, nebo jemné cappuccino s čepicí našlehaného mléka? Kávovary Jura jsou vybaveny parní tryskou, se kterou připravíte mléčnou pěnu nebo horký džus s kořením. Pro přípravu espressa můžete využít předem namletou nebo čerstvou zrnkovou kávu. Výslednou chuť espressa ovlivňuje také kvalita vody. Proto jsou kávovary Jura vybavenydekalcifikačními filtry Claris, které z vody spolehlivě odstraní vodní kámen a změkčí ji.

Šetří energii i vaše peníze

Jura myslí nejen na vaše chuťové buňky, ale také na vaše finance. Pro své kávovary proto vyvinula inteligentní "eko" technologii, která dokáže ušetřitaž 40 % elektrické energie. Po vypnutí se kávovar automaticky odpojí od elektrické sítě a zamezí tak spotřebě energie v režimu spánku. Co se stane s údaji, které jste předtím uložili do paměti přístroje? Ty si kávovar stále pamatuje a znovu je vyvolá při dalším zapnutí.
Skvělou kondici si kávovar Jura udržuje prostřednictvím dekalcifikace a pravidelného čištění, které probíhá zcela automaticky. Správnou údržbou se prodlužuje životnost kávovaru. Počáteční investice do jeho nákupu se vám tak časem alespoň částečně vrátí.

Jura Ena a Jura Impressa vás překvapí

Jura vyrábí dvě modelové řady, ve kterých najdete kávovary do domácností, přístroje do kanceláří, kaváren nebo restaurací. Kávovary Jura Ena patří se svojí šířkou 28 centimetrů k nejtenčím kávovarům na světě. Modelová řada Jura Impressa vás překvapí originálním designem i spoustou detailů, díky kterým je příprava kávy mnohem snadnější a přesnější.
Více informací o kávovarech Jura Ena i Jura Impressa najdete zde. Pochutnejte si na dokonalé "švýcarské" kávě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája4 Kája4 | E-mail | Web | 8. července 2014 v 12:04 | Reagovat

Já jsem si koupila kávovar Ascaso Dream v hnědé barvě, pěkně koresponduje s barvou kávy http://www.elnix.cz/domaci-spotrebice/espressa-a-kavovary

2 Jiří Jiří | Web | 5. října 2016 v 20:43 | Reagovat

Do poručuji se kouknout po alternativách jako je například nový kávovar Philco ideální poměr cena výkon. https://gaetano.cz/produkt/philco-phem-1000/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama