Chlazení ANTA AK40 na ten správný říz

13. srpna 2013 v 11:15
Kompaktní rozměry, vysoký výkon, atraktivní design a dlouhá životnost jsou jen některými vlastnostmi nového chlazení na pivo ANTA AK40 se dvěma pípami. Suché chlazení pro profesionální gastronomické provozy využijete nejen ke stáčení a dochlazování piva, ale také mnoha dalších sudových nápojů. Spolehněte se na chlazení ANTA AK40 a dodejte vašemu pivu ten správný říz!

Malé, ale výkonné chlazení

Jednoduché a přitom efektivní dochlazování nápoje zajišťuje hliníkový tepelný výměník, ve kterém jsou zalité nerezové vlnovce, a speciální ekologické chladivo, které splňuje ty nejpřísnější normy na ochranu životního prostředí. K výborným technickým vlastnostem chlazení na pivo ANTA AK40 přispívá také vnější nerezový plášť. Ten zajišťuje vysokou odolnost
a životnost zařízení.

Čtyři výhody v jediném zařízení

Jaké další výhody vám přináší chladicí zařízení ANTA AK40?
  • Rychlost - díky dvěma pípám rychle obsloužíte všechny zákazníky.
  • Univerzálnost - chladicí zařízení je určeno pro stáčení piva, vína, limonád a dalších sudových nápojů.
  • Snadná manipulace - suché chlazení s kompaktními rozměry je vybaveno speciální rukojetí, takže se dá jednoduše přenášet.
  • Optimální cena - chlazení ANTA AK40 je k dostání za 14 790 korun bez DPH.

Více informací o chlazení na pivo ANTA AK40 najdete na stránkách www.cesk.cz. Pořiďte si profesionální chladicí zařízení a dopřejte si půllitr dokonale vychlazeného piva nebo ovocné limonády!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robert Robert | Web | 17. února 2015 v 16:08 | Reagovat

O tomto chlazení slyším poprvé, máte s tím dobré zkušenosti? Prozatím mám osvědčenou značku Lindr, ale nikdy neříkej nikdy, že? To je chlazení pro profesionální nebo domácí potřeby?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama