Klíčové důvody, proč si přídit pokladnu

6. března 2013 v 8:37
  1. zjednodušení a zefektivnění práce - s pokladnami můžete sledovat obraty, aktuální informace o stavu zásob, provádět jednoduché kontroly nebo objednávat zboží. Navíc získáte cenné informace o obchodních zvyklostech zákazníků a budete jim moci přizpůsobit své služby.
  2. vyloučení chyb při markování zboží - k pokladnám a pokladním systémům je možné připojit skener, který umožní jednoduchou a rychlou evidenci zboží, označení nákupních cen a automatické odvození marže. Účty budou vždy přesné a bez chyb.
  3. minimální nároky na prostor - mezi nejoblíbenější patří jednoduché evidenční systémy, které se skládají z minimálního počtu komponentů, ale přitom fungují stejně efektivně jako náročné evidenční pokladny.
  4. software šitý na míru - počítačový evidenční program je možné přizpůsobit specifickým požadavkům zákazníka. Pořídit si můžete odlehčené verze softwaru s omezenou funkcionalitou za přijatelnou cenu nebo plné verze programů s mnoha funkcemi.
  5. centrální řízení - pokladní systémy mohou být vybaveny síťovou kartou a připojeny na další menší pokladny. Centrální sklad tak může být propojen s jednotlivými pobočkami, získávat z nich data nebo je do nich naopak posílat. Buďte informováni o dění v každé z vašich poboček!
S pokladnou a pokladním systémem budete mít kontrolu nad vším, co se děje ve vaší kavárně, baru nebo restauraci. Novou pokladnu ocení i vaši zákazníci - obsluha se zrychlí a účty budou vždy bez chyb a dokonale přesné.
Nechte se zlákat skvělými vlastnostmi moderních pokladních systémů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama