Prosinec 2012

CESK má novou adresu!

27. prosince 2012 v 15:10
V novém roce nás najdete v nové provozovně. Abychom co nejméně ovlivnili provoz a poskytované služby, rozhodli jsme se provést stěhování v průběhu vánočních svátků. Z tohoto důvodu budeme mít v průběhu svátků, respektive 27. 12., 28. 12. a 31. 12. 2012, zavřeno.

Nová provozovna

V novém roce vás přivítáme ve zbrusu nové prodejně, kterou najdete na adrese Jarní 1058/44i, Brno - Maloměřice. Těšit se můžete na prostornější prodejnu, předváděcí prostory, zkušební centrum a větší sklady, kde pro vás budeme mít připravené zboží k okamžitému odběru nebo expedici.
Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a optimistický vstup do nového roku.

Horká čokoláda: pro vánoční chvíle dokonalé pohody

27. prosince 2012 v 15:09
V blížících se mrazech neexistuje snad lepší přírodní antidepresivum, než je šálek lahodné horké čokolády. Nechte stroje na zmrzlinu na chvilku zahálet a pusťte se do zimní nabídky horkých nápojů. Nabídkou voňavé horké čokolády vykouzlíte atmosféru Vánoc a ohřejte vymrzlé zákazníky.

Trocha historie v kostce

S nápadem vyrobit z kakaa nápoj přišli už staří Mayové a Aztékové. Ti míchali pražené a drcené kakaové boby s různými přísadami, zalévali studenou vodou a nazývali "xocolat" nebo-li "hořká voda".
V 16. století přivezl tento originální postup do Evropy mořeplavec Hernán Cortés. Španělé si nápoj brzy oblíbili, ale na rozdíl od Mayů ho šlehali s horkou vodou. Díky taktickým sňatkům panovníků se horká čokoláda dostala na dvůr Ludvíka XIV. a zmlsaná francouzská smetánka ji brzy obohatila o mléko a cukr. Z "hořké vody" se stal lahodný nápoj, jak jej známe dnes a po Napoleonově pádu se rozšířil i do zbytku Evropy, kde si získal srdce všech společenských vrstev.

Recept na dokonalý požitek

Přípravu horké čokolády v domácích podmínkách zvládnete pouze s pár surovinami a spoustou pozornosti, abyste čokoládu při rozpouštění nepřipálili. Pokud ji ale chcete nabízet ve své cukrárně či kavárně, pořiďte si kvalitní výrobník horké čokolády.
Na výběr máte v podstatě ze dvou typů:
  • Vířiče slouží k výrobě prakticky všech teplých i studených nápojů. Kromě horké čokolády je můžete využít k přípravě punče, svařeného vína a mnoha dalších nápojů. Horká čokoláda se připravuje ze speciální směsi, která se ve výrobníku (v "kotlíku", případně dvojitém kotlíku, ponořeném ve vodní lázni) dokonale rozpustí a promíchá. Horká čokoláda je díky neustálému míchání připravena k okamžitému servírování.
  • Máte-li v úmyslu vyrábět právě a především horkou čokoládu, sáhněte po přístroji, který vám umožní skutečný luxus - přípravu čokolády přímo z čokoládových čoček. Například výrobník horké čokolády DZ10 umí připravit samostatně až 1 - 3 čerstvé porce husté a krémové čokolády najednou. Tento přístroj má ještě jednu velkou výhodu - vodu můžete vyměnit za mléko a díky horké vodní páře, která čokoládu s mlékem důkladně propojí a nadýchá, získáte lahodný krémový nápoj, který si zákazníci oblíbí nejen v zimní sezóně.

Začínáte? Pronajměte si výrobník čokolády

Bojíte se, jestli se vám investice do přístroje vyplatí? Jednoduchým řešením je bezplatný pronájem výrobníku horké čokolády na jednu sezónu. Podmínkou je pouze odběr kvalitních čokoládových směsí od pronajímatele a dále už se nemusíte starat o nic jiného, než jestli přidávat do čokolády špetku chilli nebo raději kopeček šlehačky. Můžete tak začít ihned prodávat a jednoduše zjistit, jestli se vám vyplatí přístroj odkoupit.

Sirup nebo raději ledový čaj?

27. prosince 2012 v 15:08
Díky expanzi CESK a.s. na Slovenský, Rakouský a Německý trh, došlo v minulých měsících k zavedení nových postmixových koncentrátů (sirupů) v příchutích ledových čajů. Tyto jsou distribuovány ve dvou základních příchutích CITRON, BROSKEV. Dále jsme také znovu podrobili již zavedené a osvědčené koncentráty novým rozborům a testům. Díky nim se opět zvýšila kvalita našich nápojů.

Kávovary SanRemo: luxus, který si může každý dovolit

27. prosince 2012 v 15:07
Jako výhradní zástupce snačky SAN REMO si Vám dovolujeme nabídnout modely špičkových italských kávovarů značky SAN REMO za vyjímečné ceny. V nadíce naleznete kávovry jednoskupinové až čtyřskupinové, včetně modelů se zvýšenými obsahy vyhřívacích nádrží. Nabízíme také kvalitní mlýnky na kávu stejné značky...

Nákup na splátky v kterýkoli čas

27. prosince 2012 v 15:05
Klasický spotřebitelský úvěr, který přitahuje svou jednoduchostí, výhodností a je dlouhodobě nejoblíbenější u všech zákazníků. Splátky je možné uzavřít pouze na zboží v hodnotě od 3000 Kč do 80 000 Kč.
Hlavní výhody
  • Jednoduchost
  • Navýšení pouze 10 % z ceny zboží
  • Krátkodobé splácení
Ukázkový příklad
  • Nákup zboží v ceně 18.990 Kč s DPH
  • Přímá platba 10 % z ceny zboží, tj 1899 Kč
  • Výše úvěru 17091 Kč
  • Deset měsíců budete splácet částku 1899 Kč. Takže celkem přeplatíte 10% ceny zboží (akontaci) tj. v tomto případě 1899 Kč.

NÁŠ TIP: splátky si zařídíte online z pohodlí Vašeho domova. Zboží můžete mít doma již do 2 dnů, jakobyste měli peníze ve Vaší kapse.

NÁŠ TIP 2: Nechte si pojistit splátkový prodej proti náhlé finanční neschopnosti. Více zde