SCHAERER JOY: kávovar s profesionálním řešením každého detailu

10. října 2012 v 16:59
Malý, chytrý a plně automatický profesionální kávovar. To je Schaerer Coffee JOY! Schaerer Coffee Joy je nejmenší v sortimentu Schaerer - má šířku pouhých 30,5 cm. Je ideální pro kanceláře, bary a další provozy.

Pokud jde o kvalitu kávy, výběru nápojů a komfortu ovládání odpovídá schopnostem našich velkých vysoce výkonných kávovarů (Vito, Art). Obsahuje nejnovější Schaerer technologie a plně automatický systém na mléčné produkty.

Šest různých nápojů dotykem jednoho tlačítka


Ať už dáváte přednost espressu, café crème, cappuccinu nebo latte macchiato: jen malá tryska na dotykovém panelu a Schaerer Coffee Joy zaručuje skvělý požitek z kávy. Kromě toho je možné spustit horké mléko, mléčnou pěnu nebo horkou vodu lze spustit jednoduchým dotykem. Díky "dvojí funkci" tlačítek a dvěma vývodům, lze na Schaerer Coffee Joy současně připravovat dva nápoje. Tlačítko "Barista" vám dává svobodu individuálně nastavit sílu kávy.

Zaměřeno na hygienu


S kávovarem Schaerer Coffee Joy můžete vždy počítat s těmi nejlepšími hygienickými podmínkami. Splňují všechny mezinárodní předpisy týkající se zpracování mléka a mléčných systému čištění. Nic neodvádí pozornost od Vašeho potěšení z dokonalého šálku kávy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Horses Girls...♥ Horses Girls...♥ | Web | 10. října 2012 v 17:09 | Reagovat

Ahojky nechceš se přihlásit do Sonc ? http://bestforfriend.blog.cz/1210/sonc-prihlaska#komentare
díky můžeš vyhrát... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama